Kategorilerim

BAL

Balin Faydalari

Tarifler

Sağlık

Diğer İçeriklerim (534)
Bal ile ilgili referans siteler
karakovan balı kestane balı
Facebook'ta da varız!
Twitter da @kackarbali
Reklam
iyi bal
iyi bal

En iyi bal nerden alırım ?

2015-07-14 12:06:00
Sağlıklı organik bal
 
Bal sağlıklı doğal bir tatlandırıcıdır.Bal çok lezzetli ve aynı zamanda sağlıklı bir üründür.Yediğmiz beyaz şekere alternatiftir.Bal her derde devadır.Şifasını saymakla burada güç yetiremeyiz.Bu bal için çok şaşılacak bir şey değildir.Rabbimin ayrı bir mucizesidir.
 
Organik bal kanser ve kalp-damar hastalığını önler.
 
Organik bal flavonoidler içerir.Flavonoidler bazı kanser çeşitleri riskini azaltır.Kalp ve damar hastalıklarında antioksidan,dır.Bal vücut çok gereklidir.
 
Organik bal ülser ve sindirim bozukluklarını azaltır.
 
Organik bal ülser ve bakteriyel sindirim bozuklarında güçlü antioksidandır.Bal sindirim sisteminin düzenli çalışması için çok gereklidir.Ayrıca bal öksürük için müthiş bir çözümdür.Kaliteli bir uyku için bal tüketmek gerekir yatmadan önce.
 
Organik bal yanıklara karşı destek olur
 
Organik bal hem içten,hem dışarıdan utileseren olduğunu unutmamak gerekir.Yapılan araştırmalarda balın yanıklara iyi geldiği görülmüştür.Balın güçlü her zaman görülmüştür.Bal tüketilerek cildimize etkisi yüksektir.Organik bal antibakteriyal özelliği sayesinde diğer gıdalarla yani çilek,muz,avakado beraber kullanıldığında yumuşacık bir cilde kavuşmanız sizi rahatlatacaktır.Bal ruhun,enerji ve dengesini korumasına yardımcı olur.
 
En iyi balı nerden alırım ?
 
Güneş Kaçkar Bal dan tabii ki.. buradan buyurun http://www.gunesbal.com

0
0
0
Yorum Yaz
Follow my blog with Bloglovin